Büyük Taraftarı Gör Büyük Taraftarı Gör

Türkiye'nin ilk spor kulübü olarak; muhteşem taraftarımızın desteğiyle, alanında ilk ve benzersiz bir "taraftar hareketi" ile dijital taraftar deneyimini başlattık.

  • Desibel rekoru ile,
  • üçlüsü ile,
  • yüzlerce benzersiz tribün bestesi ile,
  • yardım için sahaya attığı atkılarla,
  • muhteşem desteği ve coşkusu ile,
  • boğazdaki şampiyonluk kutlamalarından,
  • dünyada ses getirmiş pek çok taraftar söylemi ve
  • KARTAL PENÇESİ ile

Tüm dünyanın yakından tanıdığı Büyük Beşiktaş Taraftarı için web tabanlı dijital taraftar deneyimi kullanıma açıldı.

Bırakmam Seni Kampanyası kapsamında sıkça dile getirdiğimiz Şair Kazım'ın Biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var şeklindeki sözlerine ithafen Şimdi bizi biz yapan büyük taraftarın gücünü tüm dünyaya gösterme zamanı!

Bir kez daha efsane yazmak için, dünyanın her yerindeki milyonlarca Beşiktaş taraftarını, Kartal Pençeleri ile oluşturulacak büyük fotoğrafın içinde yer almaya davet ediyoruz.

birakmamseni.org üzerinden Katıl formunu doldurduktan sonra ulaşılan sayfa üzerinden desteğini yaparak katılım sağlayan tüm taraftarlarımızın yükledikleri Kartal Pençesi fotoğraflarına her birinde 1903 kapasite yer alan 1903 bloktan oluşan Kartal Pençesi dijital tribününde yıllarca yer vereceğiz.

Destekleri ile katılım sağlayan taraftarlarımız için Taraftar Üyelik Numarası tanımlanacak ve sonraki aşamalarda geliştirilecek farklı projelerde kullanımı sağlanacak.

Ve ilk olarak KARTALI ÇAĞIR bölümünde, teknoloji yardımı ile stadımız ve futbolcularımız 3 boyutlu olarak Büyük Beşiktaş Taraftarının yanına geliyor!

birakmamseni.org üzerinden desteğini yap, fotoğrafını yükle, Büyük Taraftar arasına katıl, yerini gösteren bileti paylaş.

SEVGİMİZİ ve GÜCÜMÜZÜ DÜNYA GÖRSÜN!

Beşiktaş tarihine adını yazdırmak ve Kartal Pençesi içinde fotoğrafınla yerini almak için;

Kısa mesaj ile katılmak için BIRAKMAM yaz 1903'e gönder, telefonuna gelen SMS Kodunu, KATIL formunu doldurduktan sonra ilgili alanda tanımla!